Firma

WiB Media jest obecne na rynku od 2010 roku. Działamy dwutorowo –  specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klienta w zakresie reklamy outdoorowej ze szczególnym uwzględnieniem wielkiego formatu, a także marketingu sportowym i  produkcji wydarzeń.

Pomagamy naszym klientom w skutecznej alokacji ich budżetów reklamowych zarówno w odniesieniu do kampanii reklamowych jak i marketingu sportowego. Jesteśmy obecni na każdym etapie działań, poczynając od planowania kampanii, poprzez fazę wdrożeniową/produkcję/montaże kończąc na raporcie podsumowującym działania / dokumentacji fotograficznej.

Staramy się aby nasze kampanie nie były szablonowe. Decydując się na współpracę z nami macie Państwo pewność, że to co robimy robimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Klienta stąd tak bardzo cenimy sobie fakt iż w zaledwie 3 lata naszej działalności udało nam się przekonać do współpracy tak wiele znanych marek na czele z takimi jak : United International Pictures , Komfort, Browar Namysłów, WKS Śląsk Wrocław, insERT S.A., Prestige MJM, Ślężanka, Vantage Development oraz wiele innych. Co więcej, te marki wciąż z nami współpracują !

Do Państwa usług oddajemy zespół ludzi, którzy doświadczenie zarówno teoretyczne jak i praktyczne zdobywali w różnych firmach i na różnych uczelniach. Teraz tworzymy jedną i nierozerwalną całość, której jedynym zadaniem jest praca na sukces Państwa marki !

Zapraszamy do współpracy.