Kampanie outdoorowe

W roku 2010 w ramach struktur WiB Media powołaliśmy do życia dział Niedoprzegapienia.pl , który w sposób kompleksowy zajmuje się organizacją, planowaniem, zakupem oraz produkcją w segmencie reklamy OOH.

Współpracujemy z czołowymi agencjami i firmami na polskim rynku OOH, mamy dostęp do bezpośrednich zarządców nieruchomości co pozwala na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Pakiet oferowanych przez nas świadczeń :

Kampanie reklamowe z użyciem nośników wielkoformatowych
Główne spectrum naszej działalności. Zapewniamy realizację kampanii wielkoformatowych na terenie całego kraju ( miasta G8 + mniejsze miejscowości ).

Kampanie na nośnikach typu billboard
Współpracujemy z firmami posiadającymi sieć nośników ogólnopolskich jak i partnerami lokalnymi w poszczególnych województwach dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić Państwu kompleksową ofertę „uszytą na każdą kiszeń ”

Kampanie Digital signage ( DOOH )
Posiadamy w swojej ofercie sieć nośników LED, które z powodzeniem wykorzystujemy przy wsparciu kampanii wielkoformatowych oraz billboardowych.

Kampanie niestandardowe ( ambientowe )
Zrealizujemy dla Państwa kampanię z wykorzystaniem nośników niestandardowych takich jak : nośniki pneumatyczne , airwall-e itd. Posiadamy własną sieć lokalizacji gdzie w sposób szybki i co najważniejszy zgodny z  prawem możemy dla Państwa zrealizować wybrane działania reklamowe.

W skład wszystkich wymienionych powyżej działań wchodzą :

  • pomoc w wyborze miejsca ekspozycji reklamowej
  • zakup nośników reklamowych
  • zorganizowanie pozwoleń prawno-administracyjnych
  • wydruk materiałów reklamowych
  • montaż/demontaż ekspozycji reklamowej
  • dokumentacja zdjęciowa przeprowadzonych działań

Montaż reklam – prace na wysokościach
Nasza wykwalifikowana ekipa monterska wykona dla Państwa wszelkie zlecenia związane z montażem / demontażem, uzbrajaniem ścian, pracami na wysokości, montażami neonów, podłączeniami instalacji elektrycznej itd. W razie potrzeby korzystamy z podnośników i zwyżek. Wszyscy nasi pracownicy są specjalnie przeszkoleni oraz ubezpieczeni w czasie wykonywania zleceń.

Wydruki wielkoformatowe – druk reklam wielkoformatowych
Na potrzeby naszych klientów świadczymy usługi związane z drukiem wielkoformatowym. Korzystamy z najwyższej jakości komponentów produkcji niemieckiej. Drukujemy na siatkach o gramaturze : 300 , 340 oraz 350gr/m² , a także banerach o gramaturze 510gr/m². Wszystkie komponenty posiadają certyfikaty niepalności.