Marketing sportowy

Pracowników WiB Media cechuje szeroka wiedza na temat zasad i mechanizmów funkcjonowania marketingu sportowego. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy w firmach działających w różnych sektorach dzięki czemu wiemy jak wyjść naprzeciw każdemu wyzwaniu.

Korzystając z usług WiB Media zapewniasz sobie i swojej firmie najwyższą jakość usług oraz pełen profesjonalizm. Decydując się na współpracę z nami masz pewność, że będziemy pracować na nasz wspólny sukces !

Pakiet oferowanych przez nas świadczeń :

Pomoc w doborze odpowiednich dyscyplin zgodnych z filozofią firmy
Pomożemy Ci wybrać taką dyscyplinę sportową, która w nawiązaniu do profilu działalności firmy, świadczonych usług oraz wyznawanych wartości przyniesie największe wymierne korzyści.

Strategia CSR z użyciem marketingu sportowego
W profesjonalny sposób podpowiemy jak osiągnąć równowagę pomiędzy dążeniem do maksymalizacji zysków, a społeczną stroną odpowiedzialności biznesu.

Wycena świadczeń sponsorskich
Pomożemy Państwu oszacować wartość jaką potencjalny inwestor powinien ponieść decydując się na działania sponsoringowe.

Pozyskiwanie sponsorów
Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz korzystając już z wypracowanych „ścieżek działania” postaramy się zainteresować potencjalnych sponsorów Państwa ofertą oraz zachęcić ich do bliższej współpracy.

Alokacja budżetów reklamowych
Wybierzemy dla Państwa najlepsze medium do reklamy Waszej firmy. Doradzimy gdzie , kiedy i w jaki sposób się reklamować aby zainwestowane środki przyniosły największe korzyści.

Nadzór nad realizacją umów sponsorskich
Pełna realizacja świadczeń wynikających z realizacji podpisanej umowy to gwarancja zadowolenia dla wszystkich stron. Przypilnujemy by na drodze do realizacji umowy nie stanęły żadne przeszkody !

Przygotowanie oraz obsługa stron/portali/wortali o tematyce sportowej
Pomożemy Państwu tak zarządzać Waszym wizerunkiem w sieci aby informacja o Państwa działaniach docierała do jak najszerszego grona odbiorców.